Hakkımızda

Hakkımzıda

1970 Yılın Da İnşaat Sektörüyle Başlayıp, Birçok Projeleri Eksiksiz Ve Zamanında Teslim Ettik. Sevgili Babam Mehmet Çakır’dan Bayrağı Teslim Aldıktan Sonra 2004 Yılı İtibari İle Prefabrik Yaşam Evleri, Çelik Yapı Yaşam Evleri, Fabrika Binası, Yemekhane, Yatakhane, Sağlık Ocağı, Hangar, Ofis Ve Şantiye Yapıları Yapmaya Başladık Ve Sektörde İsmimizi Duyurmaya Başladık. Siz Değerli Dostlarımız (Müşterilerimiz) Ve Ekip Arkadaşlarımız Sayesinde Yurt İçi Ve Yurt Dışında Güzel Projelere İmza Attık Ve Sizlerin Sayesinde Güzel Yerlere Gelmeyi Başardık. Yılların Verdiği Güvenle Siz Değerli Dostlarımıza (Müşterilerimize) Kaliteli, Konforlu, Şık, Güvenli Prefabrik Ve Çelik Yapılar Yapmaya Devam Ediyoruz. Bugüne Kadar Bizi Yalnız Bırakmayan Siz Değerli Dostlarımıza (Müşterilerimize) Ve Çalışma Arkadaşlarımıza Teşekkürü Bir Borç Biliriz.

Vizyonumuz

Sektörümüzde dünyanın önde gelen kuruluşları ile aynı kulvar da yarışmak, teknolojik gelişmelerde en önde olmak, her zaman farklı olmak.

Misyonumuz

İnsanlar için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir mekânlar oluşturarak, kaliteli yaşam sunmak.

Değerlerimiz

Kuruluşumuz kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda her zaman gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Sahip olduğumuz standartları sürekli tutarak sektörün lider firmalarından biri olduğumuzu unutmadan, hızlı, ekonomik ve kaliteli yapılar üreterek, müşterilerimizin isteklerine her zaman cevap verebilecek bir seviyede, şu an olduğumuz noktadan hep bir adım önde olmaktır.